Bir El De Sen Uzat !

Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Bir El De Sen Uzat !

 

Kokpit Koleji olarak çocuklarımıza hem yardımlaşma ve dayanışma duygusu aşılamak hem de spastik engellilerin geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak adına düzenleyeceğimiz ilk sosyal sorumluluk projemizi duyurmaktan mutluluk duyarız. Proje kapsamında 30 Kasım 2018 Cuma günü 09.00 – 16.00 saatleri arasında okulumuz bünyesinde bir yardım kermesi gerçekleştireceğiz. Bu kermes sayesinde çocuklarımız engelli kardeşlerinin eğitim ve sağlık hususunda ihtiyaçlarını karşılamalarına bir nebze de olsa destek vererek onların herhangi bir eksiklik hissetmeden toplumsal yaşama katılmalarına yardım etmiş olacaklar.

Unutmayalım ki her sağlıklı birey engelli adayıdır. Duyarlı olalım, onların hayatlarını sağlıklı bireylerden farklı olmadan yaşamalarını sağlayalım, hayatı birlikte paylaşalım. Onların azmini, hayata bağlılıklarını, onların da bizler gibi başarılı olduğunu elbirliğiyle kanıtlayalım!

Önemli Not :

  • Sosyal Sorumluluk Projemizin uygulanacağı 30 Kasım Cuma günü, okulumuzda kahvaltı verilecek olup, öğlen yemeği verilmeyecektir, ve kantinlerimiz bu gün kapalı olacaktır.
  • Anasınıfımız aynı düzene devam edecek olup, projeye dahil olmayacaktır.
  • Lise birimimizdeki öğrencilerimiz, ikinci teneffüste, öğle arasında, ve yedinci teneffüste gelip kermesten yiyecek alarak yardım elini uzatabilirler.
  • Kermesten elde edilen gelirin tamamı, derneğe bağışlanacaktır ve bu gelir engelli bireylerimizin eğitim, sağlık, giyim gibi ihtiyaçları için kullanılacaktır.

HAYDİ, BİR EL DE SEN UZAT !

SİZİ ARAYALIM